Někdo moudrý mi kdysi řekl "Určité věci májí zůstat skrytými, tajemnými,
neobjevenými a nepoužitými..."

☺☻ Important is smile... ☻☺


Já jim dávám jména a osud, Vy jim dáte podobu...


Všichni jsme je postavičky ve hrách mocných - ale i já chci být něco víc...

Fantazie alias Součást našeho života

24. února 2014 v 17:26 | Shiki-kiki |  Téma Týdne
Zdar lidičky,
po hodně dlouhé době se mi líbilo téma týdne a oslnilo mě tak že na sebe pár věcí zřejmně napráskám. Jak už jste si museli všimnout, neskutečně ráda píšu, ať je to co je to (básničky, příběhy, povídky).
No ono se řekne psát, že? ale bez FANTAZIE by to šlo asi velmi těžko. Proto obdivuji originalutu jiných autorů (amatérských i neamatérských, ale spíže těch amatérských, protože jejich nápady jsou mnohdy mnohem lepší než autorů Bestsellerů), protože k sepsání dobrého příběhu potřebuje opravdu dobrou fantazii. Občas také kroutím hlavou nad svými sny nebo myšlenkami, protože já osobně mám fantazie přebytek.
Ale Fantazie nemusí být myšlena jen jako Fantasy (Jako draci, elfové, mágové) k Fantazii dle mého patří i představa a rozvrhnutí obrazu umělců. Je potřeba k sepsání opravdu dobrého životopisu, historické knize, ke knize ze života, scénáři, k dobrému zpracování filmu, k naplánování postupu.. je toho spousty a já bych to tu mohla vypisovat do zbláznění.
Tak to vemme zkrátka, Fantazie je součást našeho života, někdo jí má více rozvinutou a někdo méně, ale každý ji má. Protože Fantazie nejsou jen Draci...
Tak mě tak napadlo, když si pročítám své myšlenky... a píšu ve článu o těch knihách... tak si tak říkám, že vlastně i u čtení knihy používáte fantazii.
Takže, lidičky kdo říká že nemá žádnou fantazii... Povězte plánujete si odčas nějakýpostup? Přemýšlíte nad různými, klidně i absurdními věcmi? Tak lidičky i toto je podle mě fantazie...

Mmmm... A teď by mě zajímalo jaký na to máte nároz vy... takže :) Kdo by mi mojí představu chtěl vyvrátit :D Ráda si přečtu i jinou teorii :D

Shiki-kiki XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eumenidas Eumenidas | Web | 1. března 2014 v 15:55 | Reagovat

Myslím, že fantazie se dá použít pro cokoliv. I při osazování zahrádky nebo truhlíku kytkama, pro výběr oblečení či líčení, ale i pro představu katastrofických scénářů. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama